• Adres: Fetihtepe Mh. Eser Sok No: 1/3
    Beyoğlu İstanbul

  • Telefon: +90 212 253 97 89
    info@billuriplik.com

POLY MAX  POLYESTER KAPLI POLYESTER DİKİŞ İPLİĞİ

İlikli dikiş ipliği Poly Max, sonsuz elyaf polyester  dikiş ipliği

Poly poly dikiş ipliği polyester filament iplikten yapılır ve dış kısım sonsuz elyaf  merkez etrafına kesik elyaf polyester ile kaplanır.
Bitmiş ürün 130 ° C gibi yüksek bir sıcaklıkta boyanır.

Özellikler:

Poly poly polyester dikiş ipliği, bükülmüş polyester dikiş ipliği görünümüne sahiptir, ancak mukavemeti daha yüksek ve daha dengelidir. Ürün, orta derecede tokluğa, sıkı dikişe, en düşük büzülme oranına , aşınma direncine, mükemmel antistatik özelliklere ve korozyon direncine sahiptir.
Poly poly core spun polyester dikiş ipliği, spun polyestere göre daha yüksek mukavemete ve dikiş özelliklerine sahiptir, Bu nedenle, Poly Polyester Kaplı Dikiş İplikleri, yüksek hızlı dikiş için uygundur.

Performans avantajları:

Aynı spesifikasyonun mukavemeti, normal polyester dikiş ipliğinden %40-%50 daha yüksektir.
Hem el dikişi hem de otomatik makine dikişi için mükemmel dikiş kabiliyeti sağlar.

Poly Polyester Kaplı Dikiş İplikleri, yüksek kaliteli polyester dikiş ipliğidir. Polyester filament iplikten yapılmıştır ve dış katman, çoğu dikiş uygulaması için uygun olan polyesterden yapılmıştır.

Son yıllarda, işgücü üretim verimliliğinin sürekli olarak iyileştirilmesi ve yüksek hızlı dikiş makinelerinin büyük ölçekli yaygınlaşması ve kullanılmasıyla, Poly polyester dikiş ipliğinin uygulama alanı sürekli olarak genişlemiştir.

Yüksek hızlı dikiş sırasında iğne ile kumaş arasındaki sürtünme nedeniyle büyük miktarda ısı oluşur; dikilecek kat sayısı arttığında (gömlek yakası gibi), özellikle 5.000 ilmeklik bir dikiş hızında iğnenin sıcaklığı keskin bir şekilde artar. /dk’nın üzerinde, iğne 300 °C’yi aşacak, yüksek mukavemetli polyester filamanın erime noktası 255 °C – 260 °C’dir, bu da kırılgan bir polyester filamanın oluşmasına neden olur. Poly Poly polyester dikiş ipliğinin kullanılması yukarıdaki sorunu önler çünkü Poly iplikteki polyester filaman özlü dikiş ipliği, eğrilmiş polyester ştapel elyafı sarmak için yüksek mukavemetli polyester filaman kullanılarak yapılır.
Bu ürün, polyester filament dikiş ipliğinin yüksek mukavemetine ve eğrilmiş polyester dikiş ipliğinin doğal tüylülüğüne ve hissine sahiptir. Yüksek hızlı dikiş için çok uygundur. Kumaş stili ve diğer teknik alanların gereksinimlerini tam olarak karşılayabilir.

polymax 30 numara iplik. polymax 50 numara iplik. polymax80 numara iplik. polymax 100 numara iplik. polymax 120 numara iplik. polymax 150 numara iplik. polymax 180 numara iplik

polymax dikiş ipliği . polymax polyester kot dikiş ipliği. polymax polyester iplik. polymax polyester kaplı polyester dikiş ipliği. core supun sewing thread

Poly Poly Core Spun 45/2, 40/2, 20/2, 20/3, 20/4 numaraları mevcuttur.

Poly Poly Polyester kaplı dikiş ipliği fiyatlarını online mağazamızdan öğrenebilir, güvenle satın alabilirsiniz.

Kullanım Alanları

İlik dikme, ultra ince overlok, gizli dikiş, esnek dikiş, yüksek dereceli süsleme, kot pantolon, blazer dikişleri büzülmeye müsait ince bluzlar, taşla veya kumla yıkanacak denim ürünler, takım elbise, gömlek, kot, ince örgü, takım elbise, resmi kıyafet vb.

Avantajları

Poly poly core spun polyester dikiş ipliği, dikiş kalitesini en üst düzeye çıkarırken dikiş problemlerini en aza indirir.

Tüm ürünlerimizi online mağazamızdan görebilir
ve güvenle satın alabilirsiniz.