• Adres: Fetihtepe Mh. Eser Sok No: 1/3
    Beyoğlu İstanbul

  • Telefon: +90 212 253 97 89
    info@billuriplik.com

Dikiş İğneleri

Firmamız, en iyi dikiş iğnesi markaları olan Orange, Groz Beckert ve Tnc markalarının her modelini siz değerli müşterilerimize sunmaktadır.

Tüm dikiş makinesi markalarının dikiş iğnesi çeşitleri ve bunun yanı sıra tüm sanayi tipi tekstil dikiş makinelerine uygun dikiş iğneleri stoklarımızda mevcuttur.

Aile i̇ğnesi, düğme i̇ğnesi, çuval ağzı i̇ğnesi, düz dikiş i̇ğnesi, etek baskı i̇ğnesi, i̇lik dikiş i̇ğnesi, kapitone i̇ğnesi,kol takma i̇ğnesi, kollu i̇ğnesi, kroşeta i̇ğnesi,lock i̇ğnesi, mauser lock i̇ğnesi, merrow dikiş İğnesi, Halı overlok i̇ğnesi, nakış i̇ğnesi, overlok i̇ğnesi, saya i̇ğnesi, pfaff dikiş i̇ğnesi, ponteriz i̇ğnesi, lastik i̇ğnesi, reçme i̇ğnesi, reece gözlü i̇lik i̇ğnesi, remayöz dikiş i̇ğnesi, spesyal i̇ğne çeşitleri, yatak kenar iğnesi çeşitleri ve TQ1 kisa düğme iğnesi, DBx1 ince dip düz makina iğnesi, DPx5 kalın dip düz makina iğnesi, Tqx7 uzun düğme iğnesi, DCx27overlok iğnesi her çeşit baskı iğnesi bulunmaktadır.

Orange dikiş iğneleri , Groz Beckert dikiş iğneleri,  Tnc Dikiş iğnesi ve diğer dikiş iğnesi fiyatlarıonline satış mağazamızdan öğrenebilir, ve güvenle satın alabilirsiniz.

Billur iplik olarak dikiş işlerinizi sorun çıkmadan keyifle yapmanız için alanında lider, en iyi, en dayanıklı, en kaliteli dikiş iğnesi markalarını stoktan sizlere sunuyoruz.

DİKİŞ İĞNELERİ

Aşağıdaki iğne çeşitlerini tıklayarak online satış mağazamıza gidebilir, dikiş iğnesi fiyatları ve detayları hakkında bilgi alabilirsiniz.