• Adres: Fetihtepe Mh. Eser Sok No: 1/3
    Beyoğlu İstanbul

  • Telefon: +90 212 253 97 89
    info@billuriplik.com

Polyester Dikiş ipliği; iyi bir dikiş oluşturmak ve dikilen ürünün kullanım ömrü sırasında bozulmadan sökülmeden işlevini yerine getirmesi için üretilen özel ipliklerdir. Dikiş ipliğinin en önemli işlevleri arasında düzgün dikiş görünümünü, dikim sırasında ve sonrasında sağlamlılığı kopma yapmamasıdır. Düşük maliyetli, uygun fiyatlı, yüksek boyama haslığı, uygun elastik özellikleri ile dikiş uygulamaları için en uygun ip olarak tercih edilmektedir. Mevcut özellikleri ile bir çok endüstriyel konfeksiyon sektöründe kullanım alanları vardır.

Dikiş işlemlerinde çok iyi ilmek formasyonu sağlar. Büyük bobinlere büyük miktarlarda sarılabilirler böylece bobin değiştirmek için uğramadan zamandan tasarruf sağlarlar.
Kusursuz yapısı ile %100 kesik elyaf polyester ile üretilmiştir.

El ya da makine ile dikiş dikmede kullanılan ipliktir. Dikiş makinelerinin hızına göre kolaylıkla dikilebilir. Polyester dikiş iplikleri kullanım süresince kopmaz ve sökülmez, yapıdadır. Polyester dikiş ipliği enine, dayanıklılığı boyuna ise esnekliği ile
kalitesi ölçülür. Renk parlaklık, incelik, kalınlık özelliklerindendir.
Kimyasal maddelere yoğun yıkamalara ve güneşe karşı dayanıklıdır. En çok tercih edilen dikiş ipliklerindendir.

Dikiş ipliklerinde etiket numarası hesaplaması için ipliğin katlandıktan sonra numarasının 3 katı olarak belirlenmiştir.

120 Numara 42/2 Polyester Dikiş İpliği; bayan, erkek, çocuk giyiminde (elbise,takım, elbise,spor giyim, gelinlik, abiye, bluz, gömlek, kaban, mont vb.), ev tekstillerinde (perde,havlu, nevresim, yastık, pike, masa örtüsü mefruşat vb.) ve endüstriyel alanlarda (Çanta, cüzdan, kemer, balık ağları, çadır, branda, yelken, halat, mobilya döşemeleri vb.) dikişlerinde kullanılır.

Tüm 120 Numara 42/2 polyester dikiş İplikleri siyah, beyaz ve zengin renk çeşitliliğiyle kiloluk ve adet olarak satışı vardır. Tüm iplik çeşitlerimiz kaliteli olup, stoklarımızda mevcuttur.

Firmamız Spring, Poly Max, Lider, Hot, Master marka polyester dikiş ipliklerinin bayisidir.

Bayisi olduğumuz polyester dikiş ipliklerini aşağıdaki sayfalardan inceleyebilirsiniz. polyester dikiş ipliği renk kartelalarını, teknik detayları görebilirsiniz.

Spring Polyester Dikiş ipliği detayları için tıklayınız.
Poly Max Polyester Dikiş ipliği detayları için tıklayınız.
Hot Polyester Dikiş ipliği detayları için tıklayınız.
Master Polyester Dikiş ipliği detayları için tıklayınız.
Lider Polyester Dikiş ipliği detayları için tıklayınız.

Polyester dikiş ipliği fiyatları ve diğer  dikiş ipliği fiyatlarını  www.dikisipligi.com.tr online satış sitemizden görebilirsiniz ayrıca uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz.