• Adres: Fetihtepe Mh. Eser Sok No: 1/3
    Beyoğlu İstanbul

  • Telefon: +90 212 253 97 89
    info@billuriplik.com

Hot Yüksek Mukavemetli Sonsuz Elyaf Dikiş İpliği

Hot Polyester filament ipliği, tekstil dikiş alanında yaygın olarak kullanılır, fiyatı makuldür, mobilya, yatak takımı, giyim ayakkabı ve şapka, deri çanta, giysi, oyuncak, yüksek sıcaklığa dayanıklı, yangın geciktirici gibi çoklu koruma alanları için yaygın olarak kullanılabilir.
Hot yüksek mukavemetli sonsuz elyaf polyesterden üretilen polyester dikiş ipliğidir.
İğne ısınmasına karşı dirençlidir.
Sürtünmeye karşı dirençlidir.
Gün ışığına karşı dirençlidir.
Aside  (çok kuvvetli olmayan) karşı dayanıklılığı ve kusursuz ilmek oluşturma özelliğiyle üstün dikiş performansı sağlar.
Zengin renk  çeşitliliği sunar.
Kalınlık çeşitleri vardır.
HOT polyester dikiş iplikleri  en ince kumaşların gizli baskı dikişlerinden  en zor şartlarda yüksek performans bekleyen otomobil döşeme dikişlerine kadar her kullanım alanında gerekli dikiş mukavemetini gösterecek yapıya sahiptir.
Yatak ve kapitone üretiminde farklı kalınlıklarıyla özellikle tek kafalı ve çok kafalı kapitone makinelerinde üst dikiş için kullanılan  Hot Yüksek Mukavemetli Sonsuz Elyaf Dikiş İpliği , mobilya sektöründe de tüm deri dikişlerinde ve koltuk döşemelerinde çok iyi dikiş  performansı göstermektedir.

Hot Yüksek Mukavemetli Polyester Dikiş İpliğini firmamızdan temin edebilirsiniz. Billur iplik Hot Yüksek Mukavemetli Polyester Dikiş İpliği,  toptan ve perakende satışını yapmaktadır. Tüm illere kargo ile gönderim yapmaktadır.

Kullanım Alanları

Çuval Dikiş, Baskı Dikiş, Çok Kafalı Kapitone, Minderler, Yataklar, İş Kıyafetleri, Deri Ürünler, Ayakkabı, Çanta, Mobilya ve Koltuk Kılıfları, Otomotiv İç Mekanları, Dış Mekan Malzemeleri, Deniz Malzemeleri

Avantajları

Çok çeşitli uygulamalar için geniş kalınlık seçenekleri vardır. Kopma mukavemeti yüksektir. Yüksek düzeyde esneme özelliği vardır. İğne ısınmasına karşı dayanıkdır. Deri dikişinde yüksek mukavemet gösterir,  Dikiş makinesinde düzgün iplik sağılımı sağlar. Özel lubrikasyon işlemi,  Uluslararası OEKO-TEX®  sertifikasına sahiptir.

Tüm ürünlerimizi online mağazamızdan görebilir
ve güvenle satın alabilirsiniz.