• Adres: Fetihtepe Mh. Eser Sok No: 1/3
    Beyoğlu İstanbul

  • Telefon: +90 212 253 97 89
    info@billuriplik.com

Mısra Ham Pamuk Dikiş İpliği

Mısra Ham pamuk ipliği, parça boyama işlemi için en ünlü olan mısır pamuğu ile özel olarak üretilmiştir. Parça boyama işlemi için başarısı çok yüksek düzeydedir.

Mısır’da yetiştirilen ekstra uzun kesikli pamuk ipliği. Kapitone ve dekoratif dikiş için tasarlanmıştır. Doğanın en iyi ipliklerinden biridir. Düşük tüy bırakmayan ve yüksek mukavemetli Mısra Ham pamuk ipliği, görünür dikişler için en iyi pamuk ipliği seçimidir.
Renk seçeneği mevcuttur. Renk değiştirme işlemi hassas bir şekilde yapılmaktadır.

Ham pamuk, farklı türde kumaşlar üretmek için kullanılan tekstil endüstrisinde en çok kullanılan doğal elyaftır ve giysi üretiminde kullanılmaktadır.

Billur İplik olarak hedefe ulaşmak, müşterilerimize daha yakın olmak, tüm ürünlerimize kolayca ulaşabilmelerini sağlamak için online mağazamızı açtık. Firmanızın ihtiyacı olan pamuk dikiş ipliği merserize dikiş ipliği en kısa sürede en kaliteli ipliği en uygun fiyata temin edebilirsiniz. Billur iplik Mısra Ham Pamuk Dikiş İpliği ,  toptan ve perakende satışını yapmaktadır.

Kullanım Alanları

Parça Boyamalı Giysiler, Mekik Kozası, Brode Alt ve Üst İplik

Avantajları

Parça boyama işlemi için özel tasarlanmış, her renkten birer ürün, popüler renk değişimini hızlı çözen, güçlü kimyasallara ve yıkama işlemine dayanıklı, yüksek mukavemetli, pürüzsüz, parlak ve dayanıklı dikişler, mükemmel renk uyumu, uluslararası OEKO-TEX® sertifikasına sahiptir.

MISRA PAMUK İPLİK
Parça boyama işlemleri için özel tasarlanmıştır, Her renk için tek bir ürün. Değişen moda renklerine hızlı çözüm,

Tüm ürünlerimizi online mağazamızdan görebilir
ve güvenle satın alabilirsiniz.